Takipçi Burada - Instagram, Twitter Youtube, Takipçi Satın Al -

Gizlilik Şartları

Takipburada.com internet sitemizde yer alan bilgi, içerik hakkı tarafımızca telif altındadır. Takipburada.com: müşterisi olarak sitemizi ziyaret eden, alışveriş yapan herkesin; girdiği bilgilerin, yaptığı ödeme bilgilerinin 3.taraflarla paylaşılmayacağını taahhüt eder.
Ödeme altyapısı 3D güvenlik sistemi ile örülü olup girilen kart bilgileri v.s. tarafımızca görülemez, erişilemez.

Sitemizden hizmet olarak alınan instagram takipçi hizmeti, instagram beğeni, kaydetme hizmet, youtube abone, beğeni hizmeti, twitter takipçi beğeni hizmeti, facebook beğeni, video hizmeti gibi ürünler için hiç bir takipburada.com müşterisinden hesabının bilgileri istenemez. Şifresi istenemez, istenmez, hesabınıza girilmez, girilemez. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.

Takipburada.com sitemiz ile sipariş verirken girilen bilgilerden e-posta ve cep telefonu numarası sisteme kaydedilir ve sipariş bilgileri sms yada e-posta olarak müşteriye iletilir. Bu bilgiler aynı zamanda kampanya bilgilendirmeleri için kullanılabilir. Müşteriler sipariş verirken bu izni kendi rızası ile otomatik olarak verir ve sipariş esnasında bu onayı verdiğini işaret koymak sureti ile onaylar. Şartlar onaylanmadan sipariş verilememektedir. E-posta ve SMS listesinden çıkmak için admin@takipburada.com adresine mail atılması yada buradan bilgiler girilerek SMS listesinden çıkılması gerekmektedir.